Youtube

Facebook

Twitter

 

 

OBJEDNÁVKA LASERSHOW
Objednávka laserovej show - nezáväzný rezervačný formulár
Ponuka:
Meno : *
Priezvisko : *
Telefón : *
Mail :
Dátum konania akcie : * img
Miesto konania akcie: *
Iné požiadavky :
Správa:
Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.
Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.
Opíšte text z obrázku: *
 
Informácie

Kvant Lasers - www.miroxx.eu

 

 


 

FAQ - Najčastejšie kladené otázky

Čo bude nasledovať po zarezervovaní laserov ?

 

Po vyplnení a odoslaní rezervačného formulára Vás budeme spätne kontaktovať mailom popr. telefonicky pre upresnenie detailov.

Po dohode oboch zmluvných strán pripravíme zmluvu odošleme na Vašu e-mailovú adresu, ktorú je potrebné vytlačiť, podpísať a zaslať na našu adresu: MIROXX s.r.o. , Vrbovská 46, 059 71 ĽUBICA , popr. oskenovať a odoslať na našu e-mailovú adresu: miroxx@miroxx.sk .

Pri laserových show nad 500 € vyžadujeme zálohu vo výške 50% , záloha je splatná do troch dní po vystavení zálohovej faktúry .

Aký čas je potrebný na prípravu laserovej show? Koľko dní vopred vás mám kontaktovať?

Najlepšie je ozvať sa čím skôr, aby boli laserové systémy k dispozícii. Programovanie laserovej show môže trvať aj jeden mesiac, ale všetko záleží od zložitosti laserovej show. Boli prípady, kedy sme organizovali akciu aj zo dňa na deň, ideálne je však kontaktovať nás aspoň 2-4 týždne pred akciou.

Je možné obsluhovať lasery sám?

Ku každému laserovému systému poskytujeme jedného laserového operátora, ktorý má skúsenosti s lasermi a ich riadením cez špeciálny softvér (vrátane programovania). V niektorých prípadoch vieme dodať lasery aj bez obsluhy, ide hlavne o lasery s nižším výkonom (dlhodobí klienti).

Koľko stojí zorganizovanie laserovej show, ktorá zahŕňa aj prípravu a obsluhu laserových systémov?

Cena realizácie laserovej show závisí od množstva a výkonu použitých laserových systémov, ako aj od obťiažnosti prípravy tvorby grafiky, animácií a synchronizácie s hudbou. Cena laserovej show je od 100 € bez programovania,obsluhy a dopravy - s použitím jedného laserového projektora , 300 € s programovaním v cene nie je zahrnutá doprava, obsluha. Hornú hranicu je ťažké určiť, jedinečná show môže vyjsť aj na niekoľko tisíc eur. Je dobré, ak zákazník stanoví rozpočet, z ktorého sa vieme odraziť a poskytnúť v danej cenovej hladine optimálne riešenie. Ceny za prenájom laserov si môžte pozrieť tu .

Na akú vzdialenosť lasery produkujú svetlo?

Vzdialenosť, na ktorú sú viditeľné laserové lúče, záleží od použitia laserového systému, jeho výkonu a ďalších podmienok interiéru či exteriéru (napr. či je priestor dostatočne zadymený). Už 2W plnofarebný laser dokáže zapôsobiť na publikum nachádzajúce sa vo väčšej miestnosti. Zo skúsenosti vieme, že v exteriéri dokáže pekne pokryť priestor a efekty vidieť až do vzdialenosti 200 m a viac, pri použití 5W zeleného lasera (bez použitia dymostrojov alebo hazerov).

Aké farby a efekty možno dosiahnuť s laserovými systémami?

Plnofarebné lasery, ktoré sa skladajú z troch základných farieb RGB - červenej, zelenej a modrej farby - môžu generovať svetlo akejkoľvek farby (16 miliónov odtieňov) a vykresliť akúkoľvek grafiku, popr. jednoduché efekty ako vlny, tunel, mreže, lúče a pod. viď fotogaléria.

Na vytváranie grafiky laserovej show používame softvér od popredných výrobcov FIESTA (Showtacle) a BEYOND (Pangolin), samozrejme, všetko je možné synchronizovať spolu s hudbou.

Čo všetko sa dá robiť s lasermi? Sú určené len pre laserovú show?

Okrem laserovej show sa dá s lasermi robiť aj laserová reklama či laserové mapovanie, vďaka laseru a jeho lúčom môžete upútať pozornosť pre vašu akciu na veľkú vzdialenosť.

Čo je nutné zabezpečiť a pripraviť pre firmu, ktorá organizuje laserovú show?

Najdôležitejšie je pripraviť miesto pre laserové systémy, ktoré budú umiestnené na traverzy alebo stojany, prívod elektriny 230 V pre každý laser samostatne a miesto pre laserového operátora s notebookom, príp. príslušenstvom. Upozorňujeme, že nezabezpečujeme traverzy ani stojany pre lasery (iba na požiadanie).

Aký čas je potrebný na inštaláciu, nastavenie a odskúšanie laserov?

Čas potrebný na inštaláciu laserov závisí od veľkosti laserovej show a od množstva použitej techniky na danú akciu. Napríklad pri jednoduchej laserovej show (beam show) s použitím 2-3 laserov si príprava vyžaduje 1-3 hodiny práce, pri väčších akciách to môže trvať celý deň a častokrát sa inštaluje v predstihu a to deň vopred.

Prečo si vybrať práve nás ?

Jediná oblasť našej pôsobnosti je len Laserová show , nezaoberáme sa žiadnymi inými činnosťami a preto všetko svoje úsilie vynakladáme tak, aby spokojnosť našich zákazníkov bola 100% ! .

Pri svojej práci používame výhradne kvalitné a profesionálne laserové projektory značky KVANT .

Všetky ponúkané lasery vyhovujú štandardu ILDA a test certifikátu IEC – CB.

 

YmJjODEzMj