Kontakt: /00421/ 0904 887 226  , mail: miroxx@miroxx.sk

                

E-shop

 

Youtube

 

Facebook

 

 

 

 

 

Tovar v akcii

naša cena 17 990,00 EUR
Skladom
naša cena 150,00 EUR
Skladom

Kontakty

MIROXX s.r.o.
Vrbovská 577/46
ĽUBICA
tel: 0904887226
miroxx(a)miroxx.sk
SLOVAKIA - EU

Top PRODUKT

naša cena 6 440,00 EUR
Skladom
naša cena 1 999,00 EUR
Skladom
naša cena 5 390,00 EUR
Skladom
naša cena 2 685,00 EUR
Skladom
naša cena 3 730,00 EUR
Skladom


» FAQ
FAQ - Najčastejšie kladené otázky

Čo bude nasledovať po nezáväznej rezervácií ?

 

Po vyplnení a odoslaní rezervačného formulára Vás budeme spätne kontaktovať mailom popr. telefonicky pre spresnenie detailov a následne vypracovanie cenovej ponuky.

Po odsúhlasení cenovej ponuky  pristupujeme k záväznej objednávke , na základe ktorej pripravíme zmluvu o dielo /ZoD/ ktorú Vám odošleme na e-mailovú adresu, následne si ju vytlačíte, podpíšete a zašlete na našu adresu: MIROXX s.r.o. , Vrbovská 46, 059 71 ĽUBICA alebo postačuje oskenovať a odoslať na našu e-mailovú adresu: miroxx@miroxx.sk .

Pri laserových show môžeme vyžadovať zálohu / posudzujeme individuálne/ , záloha je splatná do troch dní po vystavení zálohovej faktúry .

 

Aký čas je potrebný na prípravu laserovej show? Koľko dní vopred vás mám kontaktovať?

 

Pre nás je ideálne sa ozvať čím skôr, hlavne v prípadoch keď je potrebné programovať priestorovú laserovú show alebo grafickú laserovú show , kde je dostatok  času na prípadne korekcie showky – programovanie  môže trvať 1-4 týždne,  všetko záleží od zložitosti .

 

Je možné obsluhovať lasery sám?

 

Ku každému laserovému systému poskytujeme jedného laserového operátora, ktorý má skúsenosti s lasermi a ich riadením cez špeciálny softvér (vrátane programovania). V niektorých prípadoch vieme dodať lasery aj bez obsluhy, ide hlavne o lasery s nižším výkonom (dlhodobí klienti).

 

Koľko stojí zorganizovanie laserovej show, ktorá zahŕňa aj prípravu a obsluhu laserových systémov?

 

Cena realizácie laserovej show závisí od množstva a výkonu použitých laserových systémov, ako aj od obťažnosti prípravy tvorby grafiky, animácií a synchronizácie s hudbou a v neposlednom rade miesto konania akcie

Je dobré, ak zákazník stanoví rozpočet, z ktorého sa vieme odraziť a poskytnúť v danej cenovej hladine optimálne riešenie.

 

Na akú vzdialenosť lasery produkujú svetlo?

 

Vzdialenosť, na ktorú sú viditeľné laserové lúče, záleží od použitia laserového systému, jeho výkonu a ďalších podmienok interiéru či exteriéru (napr. či je priestor dostatočne zadymený). Už 2W plnofarebný laser dokáže zapôsobiť na publikum nachádzajúce sa vo väčšej miestnosti.

 

Aké farby a efekty možno dosiahnuť s laserovými systémami?

 

Plnofarebné lasery, ktoré sa skladajú z troch základných farieb RGB - červenej, zelenej a modrej farby - môžu generovať svetlo akejkoľvek farby (16 miliónov odtieňov) a vykresliť akúkoľvek grafiku, popr. jednoduché efekty ako vlny, tunel, mreže, lúče a pod. viď fotogaléria.

Na vytváranie grafiky laserovej show používame softvér od popredných výrobcov FIESTA, MONCHA (Showtacle) a BEYOND, QUICKSHOW (Pangolin), samozrejme, všetko je možné synchronizovať spolu s hudbou.

 

Čo je laserová show ? 

 

Laserová show sa využíva na zábavné účely. Laserovú show môžme rozdeliť na dve typy priestorová laserová show /beam show/ a grafická laserová show.

Pri priestorovej laserovej show ide o vytváranie rôznych efektov ako sú: vlny, tunel, lúče a pod , takúto show môžme vopred naprogramovať alebo ju vytvoriť naživo- live, výhodou vopred naprogramovanej laserovej priestorovej show je, že laserové projektory vykresľujú rôzne efekty dokonale synchronne podľa vopred vybranej hudby, pri live show /naživo/ sa snaží laserový operátor riadiť laserové projektory v reálnom čase /meniť efekty, rytmus, rotáciu, pozíciu, farbu, veľkosť a pod. / - je to najčastejšie využívaný typ lasershow na akciách ako sú: koncerty, diskotéky, festivaly a pod., kedže sa môže prispôsobiť každej prehrávanej hudbe, nevýhodou je, že nie je ľahko zachovať dokonalú synchronizáciu laserov spolu s hudbou. 

Druhy typ 2D alebo 3D grafická laserová show - ta sa vždy kombinuje s priestorovou laserovou show, kde napr. centrálny laser vykresluje grafiku, príbeh, animáciu popr. určitú tématiku na projekčnú plochu /stena, projekčná sieťka, vodná stena a pod./ a bočné lasery vykresľujú efekty ..taktiež všetko synchronne vopred naprogramované podľa požiadavky klienta na vybranú hudbu

 

Čo všetko sa dá robiť s lasermi? Sú určené len pre laserovú show?

 

Všetky naše laserové projektory sú plne grafické, dokážu vykresľovať rôzne texty, obrázky, logá, animácie a pod.

Okrem laserovej show je možné s lasermi vytvoriť aj laserovú reklamu – s laserom dokážeme vykresliť text až na vzdialenosť 1 km , s čistým lúčom môžete upútať pozornosť až na diaľku 10km

 

Čo je nutné zabezpečiť a pripraviť pre firmu, ktorá organizuje laserovú show?

 

Najdôležitejšie je pripraviť miesto pre laserové systémy,  prívod elektriny 230 V pre každý laser samostatne a miesto pre laserového operátora s notebookom, príp. príslušenstvom.

Počas akcie - laser show je nutné zabezpečiť zhasnutie všetkých svietidiel v priestore , len v takom prípade Vám vieme zaručiť 100% vizuálny zážitok  a maximálnu spokojnosť.

Oboznámiť prevádzkovateľa priestoru o použití hazerov popr. dymostrojov počas laserovej show

 

 

Aký čas  je potrebný na inštaláciu, nastavenie a odskúšanie laserov?

 

Čas potrebný na inštaláciu laserov závisí od veľkosti laserovej show a od množstva použitej techniky na danú akciu. Napríklad pri jednoduchej laserovej show (beam show) s použitím 2-3 laserov si príprava vyžaduje 1 hodinu práce, pri väčších akciách to môže trvať celý deň a častokrát sa inštaluje v predstihu a to deň vopred.

 

Prečo si vybrať práve nás ?

 

Jediná oblasť našej pôsobnosti je len laserová show , nezaoberáme sa žiadnymi inými činnosťami a preto všetko svoje úsilie vynakladáme tak, aby spokojnosť našich zákazníkov bola 100% ! .

Pri svojej práci používame výhradne kvalitné a profesionálne laserové projektory značky KVANT , dodávame najnovšie lasery s reálnym výkonom.

Všetky ponúkané lasery vyhovujú štandardu ILDA a test certifikátu IEC – CB.

A v neposlednom rade robíme prácu ktorá nás jednoducho baví.

V prípade otázok alebo akýchkoľvek nejasnosti nás prosím neváhajte kontaktovať, prostrednictvom kontaktného formulára alebo telefonicky na tel.: 0904 887 226

ZDcyMmZ