Kontakt: /00421/ 0904 887 226  , mail: miroxx@miroxx.sk

                

Tovar v akcii

Projection screen size: 250*200cm

naša cena 490,00 EUR
Skladom
novinka
akcia

KVANT ATOM 30 is our most powerful laser light show system based on Pure Diode laser technology. It's been designed for large indoor venues and outdoor events.

used max. 100hrs

bežná cena 15 990,00 EUR
naša cena 13 999,00 EUR
Skladom
akcia

Moncha lite is the smallest and most affordable laser controller on the laser market. Just build it into laser and Click to Play!

naša cena 190,00 EUR
Skladom
akcia

Kontakty

MIROXX s.r.o.
Vrbovská 577/46
ĽUBICA
tel: 0904887226
miroxx(a)miroxx.sk
SLOVAKIA - EU


» FAQ
FAQ - Najčastejšie kladené otázky

Čo bude nasledovať po nezáväznej rezervácií ?

 

Po vyplnení a odoslaní rezervačného formulára Vás budeme spätne kontaktovať mailom popr. telefonicky pre spresnenie detailov a následne vypracovanie cenovej ponuky.

Po odsúhlasení cenovej ponuky  pristupujeme k záväznej objednávke , na základe ktorej pripravíme zmluvu o dielo /ZoD/ ktorú Vám odošleme na e-mailovú adresu, následne si ju vytlačíte, podpíšete a zašlete na našu adresu: MIROXX s.r.o. , Vrbovská 46, 059 71 ĽUBICA alebo postačuje oskenovať a odoslať na našu e-mailovú adresu: miroxx@miroxx.sk .

Pri laserových show môžeme vyžadovať zálohu / posudzujeme individuálne/ , záloha je splatná do troch dní po vystavení zálohovej faktúry .

 

Aký čas je potrebný na prípravu laserovej show? Koľko dní vopred vás mám kontaktovať?

 

Pre nás je ideálne sa ozvať čím skôr, hlavne v prípadoch keď je potrebné programovať priestorovú laserovú show alebo grafickú laserovú show , kde je dostatok  času na prípadne korekcie showky – programovanie  môže trvať 1-4 týždne,  všetko záleží od zložitosti .

 

Je možné obsluhovať lasery sám?

 

Ku každému laserovému systému poskytujeme jedného laserového operátora, ktorý má skúsenosti s lasermi a ich riadením cez špeciálny softvér (vrátane programovania). V niektorých prípadoch vieme dodať lasery aj bez obsluhy, ide hlavne o lasery s nižším výkonom (dlhodobí klienti).

 

Koľko stojí zorganizovanie laserovej show, ktorá zahŕňa aj prípravu a obsluhu laserových systémov?

 

Cena realizácie laserovej show závisí od množstva a výkonu použitých laserových systémov, ako aj od obťažnosti prípravy tvorby grafiky, animácií a synchronizácie s hudbou a v neposlednom rade miesto konania akcie

Je dobré, ak zákazník stanoví rozpočet, z ktorého sa vieme odraziť a poskytnúť v danej cenovej hladine optimálne riešenie.

 

Na akú vzdialenosť lasery produkujú svetlo?

 

Vzdialenosť, na ktorú sú viditeľné laserové lúče, záleží od použitia laserového systému, jeho výkonu a ďalších podmienok interiéru či exteriéru (napr. či je priestor dostatočne zadymený). Už 2W plnofarebný laser dokáže zapôsobiť na publikum nachádzajúce sa vo väčšej miestnosti.

 

Aké farby a efekty možno dosiahnuť s laserovými systémami?

 

Plnofarebné lasery, ktoré sa skladajú z troch základných farieb RGB - červenej, zelenej a modrej farby - môžu generovať svetlo akejkoľvek farby (16 miliónov odtieňov) a vykresliť akúkoľvek grafiku, popr. jednoduché efekty ako vlny, tunel, mreže, lúče a pod. viď fotogaléria.

Na vytváranie grafiky laserovej show používame softvér od popredných výrobcov FIESTA, MONCHA (Showtacle) a BEYOND, QUICKSHOW (Pangolin), samozrejme, všetko je možné synchronizovať spolu s hudbou.

 

Čo je laserová show ? 

 

Laserová show sa využíva na zábavné účely. Laserovú show môžme rozdeliť na dve typy priestorová laserová show /beam show/ a grafická laserová show.

Pri priestorovej laserovej show ide o vytváranie rôznych efektov ako sú: vlny, tunel, lúče a pod , takúto show môžme vopred naprogramovať alebo ju vytvoriť naživo- live, výhodou vopred naprogramovanej laserovej priestorovej show je, že laserové projektory vykresľujú rôzne efekty dokonale synchronne podľa vopred vybranej hudby, pri live show /naživo/ sa snaží laserový operátor riadiť laserové projektory v reálnom čase /meniť efekty, rytmus, rotáciu, pozíciu, farbu, veľkosť a pod. / - je to najčastejšie využívaný typ lasershow na akciách ako sú: koncerty, diskotéky, festivaly a pod., kedže sa môže prispôsobiť každej prehrávanej hudbe, nevýhodou je, že nie je ľahko zachovať dokonalú synchronizáciu laserov spolu s hudbou. 

Druhy typ 2D alebo 3D grafická laserová show - ta sa vždy kombinuje s priestorovou laserovou show, kde napr. centrálny laser vykresluje grafiku, príbeh, animáciu popr. určitú tématiku na projekčnú plochu /stena, projekčná sieťka, vodná stena a pod./ a bočné lasery vykresľujú efekty ..taktiež všetko synchronne vopred naprogramované podľa požiadavky klienta na vybranú hudbu

 

Čo všetko sa dá robiť s lasermi? Sú určené len pre laserovú show?

 

Všetky naše laserové projektory sú plne grafické, dokážu vykresľovať rôzne texty, obrázky, logá, animácie a pod.

Okrem laserovej show je možné s lasermi vytvoriť aj laserovú reklamu – s laserom dokážeme vykresliť text až na vzdialenosť 1 km , s čistým lúčom môžete upútať pozornosť až na diaľku 10km

 

Čo je nutné zabezpečiť a pripraviť pre firmu, ktorá organizuje laserovú show?

 

Najdôležitejšie je pripraviť miesto pre laserové systémy,  prívod elektriny 230 V pre každý laser samostatne a miesto pre laserového operátora s notebookom, príp. príslušenstvom.

Počas akcie - laser show je nutné zabezpečiť zhasnutie všetkých svietidiel v priestore , len v takom prípade Vám vieme zaručiť 100% vizuálny zážitok  a maximálnu spokojnosť.

Oboznámiť prevádzkovateľa priestoru o použití hazerov popr. dymostrojov počas laserovej show

 

 

Aký čas  je potrebný na inštaláciu, nastavenie a odskúšanie laserov?

 

Čas potrebný na inštaláciu laserov závisí od veľkosti laserovej show a od množstva použitej techniky na danú akciu. Napríklad pri jednoduchej laserovej show (beam show) s použitím 2-3 laserov si príprava vyžaduje 1 hodinu práce, pri väčších akciách to môže trvať celý deň a častokrát sa inštaluje v predstihu a to deň vopred.

 

Prečo si vybrať práve nás ?

 

Jediná oblasť našej pôsobnosti je len laserová show , nezaoberáme sa žiadnymi inými činnosťami a preto všetko svoje úsilie vynakladáme tak, aby spokojnosť našich zákazníkov bola 100% ! .

Pri svojej práci používame výhradne kvalitné a profesionálne laserové projektory značky KVANT , dodávame najnovšie lasery s reálnym výkonom.

Všetky ponúkané lasery vyhovujú štandardu ILDA a test certifikátu IEC – CB.

A v neposlednom rade robíme prácu ktorá nás jednoducho baví.

V prípade otázok alebo akýchkoľvek nejasnosti nás prosím neváhajte kontaktovať, prostrednictvom kontaktného formulára alebo telefonicky na tel.: 0904 887 226

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ODEyYjg