Kontakt: /00421/ 0904 887 226  , mail: miroxx@miroxx.sk

                

Tovar v akcii

KVANT ATOM 30 is our most powerful laser light show system based on Pure Diode laser technology. It's been designed for large indoor venues and outdoor events.

used max. 100hrs

bežná cena 15 990,00 EUR
naša cena 13 999,00 EUR
Skladom
akcia

Projection screen size: 250*200cm

naša cena 490,00 EUR
Skladom
novinka
akcia

Moncha lite is the smallest and most affordable laser controller on the laser market. Just build it into laser and Click to Play!

naša cena 190,00 EUR
Skladom
akcia

Kontakty

MIROXX s.r.o.
Vrbovská 577/46
ĽUBICA
tel: 0904887226
miroxx(a)miroxx.sk
SLOVAKIA - EU


» Možnosti využitia laserov

Tu vám chceme poskytnúť niekoľko návrhov ohľadom toho, čo sa dá robiť s laserovými systémami. Lasery sú oveľa všestrannejšie, než je o nich všeobecne známe. Existuje množstvo možných aplikácií, na ktoré môžu byť použité laserové projektory.

 

„Osloboď svoju myseľ od nových a vzrušujúcich nápadov.“

 

Svadobná LaserShow

 

Špeciálne navrhnutá laserová show na vašu svadbu – ktorá sa stane krásnou pozoruhodnou udalosťou.

 

Najdôležitejšia vec na svadbe je, že musí byť jedinečná. Jedinečnú svadbu získate, keď odprezentujete svojim hosťom niečo výnimočné – niečo, čo väčšina z nich nikdy predtým nevidela a niečo, na čo nikdy nezabudnú. LaserShow ponúka takúto príležitosť, ktorá urobí váš svadobný deň nezabudnuteľným pre každého: laserovú show, ktorá je vytvorená špeciálne len pre váš výnimočný deň!

 

V prípade záujmu o takúto LaserShow nás neváhajte kontaktovať mailom: miroxx@miroxx.sk, telefonicky na 0904 887 226 alebo vyplňte: nezáväzný rezervačný formulár.

 

Narodeninová LaserShow

 

Ponúknite špeciálny darček k narodeninám!
Tento deň je len pre vás – pre oslávenca. Prečo by ste narodeniny špeciálnej osobe neozdobili mimoriadnym darčekom? Ak hľadáte tento fenomenálny darček na vašu oslavu alebo pre oslávenca, už ste ho našli! Fascinujte svojich hostí alebo svojho narodeninového oslávenca jedným z laserových predstavení.

 

Je váš narodeninový oslávenec vášnivý námorník? Žiaden problém! Grafická laserová show so zobrazením plachetnice, prístavu, majáka, vody atď. spôsobí, že táto laserová show dokonale zapadne do záujmov vášho narodeninového oslávenca. Chcete párty pre módnu návrhárku? Nájdeme taktiež riešenie! Spolu s grafikou, ako sú šaty, topánky, kabelky, bude táto laserová show skutočnou fashion prehliadkou.

 

Môžete tiež použiť rôznu animovanú grafiku – futbalového hráča, ktorý dáva gól, tenistu, hokejistu, ktorý skóruje, lyžiara a pod. V rámci grafickej laserovej show je veľa možností animovanej grafiky, s nami sa fantázii medze nekladú!
Aj použitie nápisov na narodeniny, dátum narodenia alebo meno, môže byť integrované bez akýchkoľvek problémov v laserovej show.

 

V prípade záujmu o narodeninovú LaserShow nás neváhajte kontaktovať mailom: miroxx@miroxx.sk, telefonicky na 0904 887 226 alebo vyplňte: nezáväzný rezervačný formulár.

 

Firemná akcia – večierok (LaserShow)

 

Chceli by ste svojim zamestnancom a pracovníkom osobitne poďakovať za ich službu, lojalitu, pracovitosť a vytrvalosť? Najlepším riešením, ktorým môžete mimoriadne poďakovať svojim zamestnancom a pracovníkom na konci roka, je jedna z našich laserových show, ktorá bude individuálne navrhnutá podľa vašich predstáv.

 

Prekvapte svojich zamestnancov a pracovníkov teatrálnou laserovou show počas večere alebo otváracím ceremoniálom vašej firemnej akcie, alebo vianočným večierkom. Namiesto použitia obvyklých, pomerne monotónnych prezentácií v PowerPointe, ktoré prezentujú históriu vašej spoločnosti, môžete radšej prezentovať históriu vašej spoločnosti prostredníctvom pestrej grafickej laserovej show. V rámci takejto show je možné ukázať históriu, dôležité údaje a osoby vašej spoločnosti unikátnym a fascinujúcim spôsobom.

 

Nezáväzný rezervačný formulár

 

Výročná laserová show

 

Oslavujete výročie a chcete svojim hosťom ponúknuť zvláštne dianie? Výročie, firemné, výrobné akcie, striebornú alebo zlatú svadbu – veľké udalosti potrebujú veľkú pompéznosť, akou je laserová show! Zlatá svadba je mimoriadna udalosť, ktorá sa musí oslavovať zodpovedajúcim spôsobom. Vaša cesta 50-ročným manželstvom by mala byť fantastická a zaujímavá pre vás a vašich hostí, a preto všetkých očarte laserovou show. Začnite tým, ako ste sa stretli, prvým bozkom, prvými prechádzkami a skončite so svojimi deťmi a inými úžasnými okamihmi – ako nezabudnuteľná dovolenka, turistika po horách atď. To všetko môže byť znázornené v laserovej show pomocou grafiky.

 

Nezáväzný rezervačný formulár

 

Laserová show na otváracie ceremoniály a inaugurácie

 

Otvorenia sú vždy zvláštnou a výnimočnou príležitosťou. Nákupné stredisko, hotely, butik, obchod, športový klub, telocvičňa, letisko, reštaurácie, školy alebo akékoľvek iné zariadenia, každé otvorenie by malo byť pozitívnym a úžasným zážitkom pre všetkých zainteresovaných. Ak chcete urobiť svoj úvodný ceremoniál pozoruhodným, na takúto špeciálnu udalosť vám túto možnosť ponúka laserová show. Otvárate napríklad hotel a pýtate sa, aký bude najlepší spôsob, ako predstaviť váš hotelový komplex a ako sa odlíšiť od iných?

 

Tu je odpoveď:

Laserové grafické show vám ponúkajú predstaviť váš hotel v rámci showky. Máte tu jedinečnú možnosť prezentovať možné aktivity v rámci hotela, ale aj v blízkom okolí (wellness, sauna, plaváreň, masáže atď. alebo športové aktivity – tenis, basketbal, bowling, lyžovanie, turistika v blízkom okolí). Obrázky, logá, texty, animácie – to všetko môže byť zahrnuté v grafickej laserovej show, ktorú vieme s vašimi nápadmi skompletizovať do deja a prezentovať na vašej akcii.

 

Nezáväzný rezervačný formulár

 

Športová udalosť (LaserShow)

 

Vždy stojí zato navštíviť športovú udalosť, akou je futbal, basketbal, hokej, tenis, box, gymnastika, krasokorčuľovanie alebo tiež športové ocenenie. Naša laserová show prináša jedinečnosť pri každej jednej športovej udalosti. Napríklad je možné premietať klubové alebo tímové logo na začiatku vašej akcie. Počas prestávky vykresľovať animovanú sponzorskú reklamu na ľadovú plochu, ihrisko a pod. Farebná laserová show sa stane nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých.

 

Nezáväzný rezervačný formulár

 

Špeciálne udalosti Laser Show

 

Laserové lúče vždy fascinujú ľudí, ktorí prechádzajú vôkol, a tak si môžu vychutnať báječnú farebnú show. Ak chcete vytvoriť úžasnú náladu a zanechať obrovský vizuálny zážitok vo vašom publiku, mali by ste sa rozhodnúť použiť špeciálnu laserovú show určenú pre vašu akciu/udalosť. Lasery ponúkajú širokú škálu možností využitia laserových eventov: módne prehliadky, predstavovanie produktov, prezentácie automobilov, festivaly, mestské slávnosti, zábavné parky a omnoho viac.

 

Ak chcete prezentovať nový výrobok, napríklad nové auto, laserová show alebo laser mapping bude perfektným spôsobom, ako objaviť váš novy produkt pomocou tejto laserovej show.
Dobrým riešením pri každej prezentácii produktu je už spomínaný LAR Mapping, ktorý môžete priamo premietnuť do obrysu vášho produktu.

 

Nezáväzný rezervačný formulár

 

Vonkajšia /OPEN AIR/ laserová show

 

Vnútorné laserové show sú ohraničené priestorom, ak však umiestnite laserovú show vonku, bude pôsobivejšia a pri jej realizácii získate širokú škálu nových príležitostí. Svadby, narodeniny, výročia, open air festivaly, hudobné podujatia na otvorenom priestranstve, športové podujatia a mnohé ďalšie. Vonkajšie laserové show sú vhodné na každú príležitosť a sú vždy silnou udalosťou pre návštevníkov, publikum alebo zákazníkov.

 

Dobrý spôsob, ako prezentovať vonkajšiu laserovú show na veľkom otvorenom priestranstve, je ponad ľuďmi alebo nad jazerom. Lúče sú viditeľné aj na kilometre, a tak dokážu zaujať a prilákať i ďalších návštevníkov. Je tiež možné projektovať grafiku na steny budov, horu a pod.
Ak chcete prezentovať budovu spoločnosti mimoriadnym spôsobom, laserové mapovanie – laser mapping je perfektnou alternatívou. To znamená, že laserovým mapovaním je možné vykresľovať obrysy vašej budovy, ale aj okná, dvere a pod. a vytvárať nimi rôzne efekty a dokonale ich zladiť s hudbou.

 

Nezáväzný rezervačný formulár

 

Klubová laserová show

 

Vaša akcia bude legendárna! Pretože nič nie je pôsobivejšie ako perfektne zorganizovaná laserová show, ktorá sa zhoduje s vašou témou.
80. roky, techno párty, halloweenská párty, hip-hop párty, electro párty, narodeninová oslava a mnoho ďalších.

 

Zamysleli ste sa nad tým, aké by bolo pre vašich hostí očarujúce, ak by ste navrhli grafiku alebo efekty, ktoré by vyhovovali žánru vašej akcie? Okrem iného live laserová show počas celej akcie bude perfektným doplnkom.

 

Nezáväzný rezervačný formulár

 

Laserová show na koncert

 

Na koncerty ako aj na festivalovú a scénickú show je vizuálny efekt mimoriadne dôležitý – okrem akustického efektu je, samozrejme, dôležité poskytnúť vizuálny dojem, aby sa vytvoril pre divákov dlhotrvajúci a úžasný zážitok .

 

Nezáväzný rezervačný formulár

 

Festivalová laserová show

 

Vizuálny dojem je dôležitý moment, pokiaľ ide o festivaly, veľké divadelné predstavenia, menšie koncerty, klasické koncerty, operu alebo muzikály. Hudba, nástroje a zvuková technika vytvárajú akustický zážitok.

Okrem toho by mala byť aj scénická show s vizuálnymi atrakciami, aby oslovila publikum. Napríklad laserová show ponúka možnosť integrovať divákov priamo do celej show, aby sa cítili byť jej súčasťou – prostredníctvom laserových lúčov, ktoré vstupujú do davu. Tak stojaci diváci vo vnútri lúčov môžu získať pocit účasti priamo v dianí udalosti.

 

V prípade záujmu Laserovú show nás neváhajte kontaktovať mailom: miroxx@miroxx.sk, telefonicky na 0904 887 226 alebo vyplňte: nezáväzný rezervačný formulár.

 

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MDNhOG