Kontakt: /00421/ 0904 887 226  , mail: miroxx@miroxx.sk

                

Tovar v akcii

Moncha lite is the smallest and most affordable laser controller on the laser market. Just build it into laser and Click to Play!

naša cena 190,00 EUR
Skladom
akcia

Projection screen size: 250*200cm

naša cena 490,00 EUR
Skladom
novinka
akcia

KVANT ATOM 30 is our most powerful laser light show system based on Pure Diode laser technology. It's been designed for large indoor venues and outdoor events.

used max. 100hrs

bežná cena 15 990,00 EUR
naša cena 13 999,00 EUR
Skladom
akcia

Kontakty

MIROXX s.r.o.
Vrbovská 577/46
ĽUBICA
tel: 0904887226
miroxx(a)miroxx.sk
SLOVAKIA - EU


» O nás
O nás

 

Spoločnosť MIROXX s.r.o. je na trhu od roku 2011, kedy fungovala pod názvom MIROXX LaserShow. Po štyroch rokoch sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Hlavným zameraním spoločnosti bol prenájom laserových projektorov, príslušenstva, programovanie laserových show a komplexná realizácia lasershow. Pre dosiahnutie maximálnej spokojnosti nášho zákazníka a pokrytie všetkých poziadaviek klienta na jednom mieste spolupracujeme s ďalšími profesionálnymi firmami.

Behom našej histórie sme nabrali mnoho skúseností pri realizáciach laserových show rôznych formátov a veľkostí. Máme bohaté skúsenosti s organizáciou firemných večierkov, silvestrovských osláv, hasičských súťaží, hudobných podujatí, kongresov, svadieb, stužkových, či obecných a mestských slávností.

Časom vznikol na trhu dopyt nielen po laserovej show, ale aj na nákupe laserov. Preto sme sa rozhodli rozšíriť naše služby aj o predaj laserových projektorov a príslušenstva.V oblasti laserovej show a svetelnej techniky tak ponúkame kompletný servis. Laserové projektory, ktoré ponúkame, používame aj sami pri našej práci, čo je zárukou a dôkazom ich kvality.

 

 

Miroslav MARHEFKA

Konateľ /MIROXX s.r.o./

Vytvorené systémom www.webareal.sk

M2NlO