Youtube

Facebook

Twitter

 

 

» O nás
O nás

 

Spoločnosť MIROXX s.r.o. je na trhu od roku 2011, kedy fungovala pod názvom MIROXX LaserShow. Po štyroch rokoch sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Hlavným zameraním spoločnosti bol prenájom laserových projektorov, príslušenstva, programovanie laserových show a komplexná realizácia lasershow. Pre dosiahnutie maximálnej spokojnosti nášho zákazníka a pokrytie všetkých poziadaviek klienta na jednom mieste spolupracujeme s ďalšími profesionálnymi firmami.

Behom našej histórie sme nabrali mnoho skúseností pri realizáciach laserových show rôznych formátov a veľkostí. Máme bohaté skúsenosti s organizáciou firemných večierkov, silvestrovských osláv, hasičských súťaží, hudobných podujatí, kongresov, svadieb, stužkových, či obecných a mestských slávností.

Časom vznikol na trhu dopyt nielen po laserovej show, ale aj na nákupe laserov. Preto sme sa rozhodli rozšíriť naše služby aj o predaj laserových projektorov a príslušenstva.V oblasti laserovej show a svetelnej techniky tak ponúkame kompletný servis. Laserové projektory, ktoré ponúkame, používame aj sami pri našej práci, čo je zárukou a dôkazom ich kvality.

 

 

Miroslav MARHEFKA

Konateľ /MIROXX s.r.o./

M2YzYTU1OW