Kontakt: /00421/ 0904 887 226 , miroxx@miroxx.sk

E-shop

Youtube

Facebook

Twitter

 

 

 

Kontakty

MIROXX s.r.o.
Vrbovská 577/46
ĽUBICA
tel: 0904887226
miroxx(a)miroxx.sk
SLOVAKIA - EU

Top PRODUKT

naša cena 1 999,00 EUR
Skladom
naša cena 1 999,00 EUR
Skladom
naša cena 4 713,00 EUR
Skladom


» Čo je laserová show ?
Čo sú to Laserové Show ?

Čo sú to laserové show ? Čo je to laserový projektor?

 

Laserový projektor je zariadenie schopné vykresliť ľubovoľný druh grafickej informácie. Skladá sa z dvoch hlavných častí - lasera (zdroj svetla) a vychyľovacieho zariadenia nazývaného scanner-y. Hlavným rozdielom medzi bežným projektorom a laserovým projektorom je teda v zdroji svetla. Slovo "laser" je skratkou z anglického jazyka: Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation, čo sa dá voľne preložiť ako: zosilnenie svetla pomocou vynútenej emisie žiarenia. Jeho zdroj emituje fotóny v koherentnom lúči. Obyčajne má laserové svetlo jednu vlnovú dĺžku, ale existujú aj lasery, ktoré ich produkujú viac.

Na obrázku môžte vidieť laserový projektor a jeho základné časti :Hlavné časti Lasera

Laser Projector

 

 

Laser so scannermi

Laserový lúč ďalej pokračuje do vychyľovacieho zariadenia, ktoré sa skladá z dvoch zrkadiel - tie vychyľujú tento lúč tak rýchlo rôznym smerom, že ho už ľudské oko nie je schopné vidieť, pretože vníma len ucelenú grafickú informáciu. Sú rôzne typy laserových projektorov. Používame hlavne jednofarebné a plnofarebné, vzduchom chladené laserové projektory, ktoré sú jednoduché na údržbu a inštaláciu.

Tu môžte vidieť detailny pohľad na vychyľovacie zariadenie / skener / :


Scanner

Laserové efekty

Laserová show sa skladá z laserových efektov. Rôzne typy pohybujúcich sa tunelov, rovín, vlnoviek a použitie laserových lúčov a zrkadiel, ktoré pokryjú celý priestor a to všetko perfektne synchronizované s hudbou, je to pravé ako ohúriť publikum. Na tejto stránke je len malá ukážka efektov, ktoré je možné pomocou laserových projektorov vytvoriť. Malá ukážka možností laserových projektorov:


Laserové efekty + laserová grafika

Laserový lúč

Laserová grafika

Laserové projektory sú tým pravým prostriedkom na vytvorenie pútavej reklamy. Grafický príbeh projektovaný laserom mu dodá ďalšiu dimenziu. Pomocou laserového projektoru je možné vytvoriť rôzne dvojrozmerné logá, animácie. Je však možné vytvoriť aj trojrozmernú laserovú show, čo je skutočne jeden z najúchvatnejších zážitkov, ktoré môže Vaše publikum zažiť. Laserový projektor však funguje na mechanickom vychyľovaní laserového lúča. Preto na rozdiel od normálneho projektoru alebo monitora nedokáže zobraziť veľmi zložité obrázky.

Na nasledovných obrázkoch nájdete príklady loga rôznych spoločností a fotografie s grafických laserových show s našich akcií:


Audi R8 -LaserShow

google

www.miroxx.sk -Laser MAPPING

 

HYUNDAI

BMW X6

Ľubica -LaserShow

Laserové hodinky

HC LEV


OWE5MTA5ZT