Kontakt: /00421/ 0904 887 226  , mail: miroxx@miroxx.sk

                

Tovar v akcii

Moncha lite is the smallest and most affordable laser controller on the laser market. Just build it into laser and Click to Play!

naša cena 190,00 EUR
Skladom
akcia

KVANT ATOM 30 is our most powerful laser light show system based on Pure Diode laser technology. It's been designed for large indoor venues and outdoor events.

used max. 100hrs

bežná cena 15 990,00 EUR
naša cena 13 999,00 EUR
Skladom
akcia

Projection screen size: 250*200cm

naša cena 490,00 EUR
Skladom
novinka
akcia

Kontakty

MIROXX s.r.o.
Vrbovská 577/46
ĽUBICA
tel: 0904887226
miroxx(a)miroxx.sk
SLOVAKIA - EU


» Laserová reklama
Laserová reklama

Laserové projektory sa v mnohých prípadoch využívajú na laserové show pri rôznych kultúrno-spoločenských akciách. Všetky nami ponúkané laserové projektory sú plne grafické. Dokážu vykresľovať grafiku, ako napríklad texty, obrázky, animácie a pod.

Môžete ich využiť na vnútornú, ale aj vonkajšiu laserovú reklamu. Výhodou laserov je, že vďaka vysokému výkonu, resp. jasu, dokážu vykresľovať grafiku na veľkú vzdialenosť, a to až do 1 km.

Práve laserová reklama vytvára v dnešnej dobe unikátny spôsob ako zaujať a odlíšiť sa od ostatných typov reklamy. Veľkosť reklamy závisí od rozmerov projekčnej plochy a jej vzdialenosti od lasera.

Laser má integrovaný hardware s SD kartou na ktorú sa v programe nahráva animácia, texty a pod. Obsahuje časovač, vďaka čomu spustíte grafiku vo vami želanom čase. Nahrávanie novej grafiky do lasera však môže prebiehať aj cez wifi sieť. Po krátkej inštruktáži dokážete vytvárať a meniť vlastnú laserovú reklamu úplne sám.

V ponuke máme laserové projektory od výkonu 1 wattu až po 30 wattové s ich využitím tak v interiéri ako aj v exteriéri.

Pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte. Kontaktný formulár

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MzI3Y2UyMj